ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel

ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel

 ژل سونوگرافی اسکای Sky Gelژل سونوگرافی اسکای Sky Gel

تصاویر اسکن شده با کمک ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel بسیار شفاف و صاف است که این امر ناشی از فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول در به حداکثر رساندن قدرت رسانایی وحداقل رساندن تداخل می باشد. همچنین تصاویر با کیفیت ، شفاف واضح موجب افزایش صحت اندازه گیری و تشخیص پزشک میشود

ما در بسیاری از موارد از زندگی با توجه به تشخیص پزشک معالج نیاز به سونوگرافی داریم ،اسکن سونوگرافی فرآیندی پزشکی است که تشخیص مشکلات مربوط با سلامتی مخصوصا مشکلات مربوط به شکم است .

فرآیند سونوگرافی در طول مدت زمان بارداری برای بررسی رشد و نمو بسیار اهمیت است . هنگامی که شما برای سونوگرافی به پزشک معالج مراجعه می کنید قبل از شروع به اسکن ، ژل مخصوصی بر روی پوست شما مالیده شده که همان ژل سونوگرافی می باشد.

ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel یک نوع ماده رسانا می باشد که برای انجام اسکن در فرایند سونوگرافی از آن استفاده میشود ، این ژل در زمان انجام فرایند سونوگرافی بر روی پوست شخص قرار داده شوده و با استفاده از دستگاه مبدل که ابزاری است برای ارسال ودریافت امواج صوتی آزمایش صورت میگیرد. همچنین این ژل سونوگرافی با داپلر جنینی ، برای برسی و گوش دادن پزشکان والدین به ضربان جنین قابل استفاده است . بیشتر موارد استفاده  بیمارستان ها پزشکان ، درمانگاه ها از فناوری سونوگرافی در جهت اهداف پزشکی تشخیصی می باشد.

امواج سونوگرافی به سختی میتواند در هوا گردش پیدا کنند و بنابر این در مواقعی که مقدار اندکی هوا بین دستگاه و پوست باشد می تواند اختلالاتی را حاصل شود ، برای مثال این موضوع در اشخاصی از نوع پوست خشک که روی سطح پوست انها تعداد زیادی حفره های کوچک هوا موجود است، صادق می باشد. ژل سونوگرافی  نوعی ماده رسانا می باشد که میتواند  پیوند محکمی بین دستگاه سونوگرافی و پوست ایجاد نماید، که نتیجتا به امواج توان انتقال مستقیم به بافت زیرین و قسمت هایی که از قبل تعیین شده را برای عکس برداری می دهد .

موارد استفاده ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel

بر خلاف ژل های موجود بازار این محصول علاوه بر اسکن اکوگرافی  و سونوگرافی زنان زایمان و داپلر و، نوار مغر نوار قلب  و ، فیزیوتراپی تست نوار عضلانی،  لیزر درمانی  نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

شرایط نگهداری ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel :

در محیط خشک ،دور از نور مستقیم آفتاب و پائین تر از دمای ۳۵ درجه نگه داری شود.

از ویژگی های ژل سونوگرافی اسکای Sky Gel می توان موارد ذیل رااشاره کرد:

در چهار نوع بسته بندی ۲۶۰ سی سیو ,۱ ,۲, ۵ لیتری
انتقال بالای صدا ورسانای بالای حرارت
دارای غلظت و چسبندگی عالی
پاک شوندگی آسان
دارای ویسکوزیته مناسب
باعث خوردگی و آسیب به پروب نمیگردد
ایجاد کیفیت تصویر برتر
فاقد ماده فرمالدئید
 حلال در آب
بدون چربی و  بسیار روان
فاقد نمک و بو
فاقد الکل وگلیکول فُرمالدئید
فاقد رنگ بر خلاف ژل های موجود بازار این محصول علاوه بر اسکن اکوگرافی و سونوگرافی زنان زایمان و داپلر و، نوار مغر نوار قلب و ، فیزیوتراپی تست نوار عضلانی، لیزر درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
تست شده توسط متخصصین پوست
ویژگیهای مرطوب کنندگی عالی
_ ضد حساسیت و آلرژی بر روی پوست
_ عدم تاثیر شیمیائی بر روی تجهیزات تصویر برداری و پزشکی
کمک به انتقال امواج فرا صوت
محفظه قابل بازیافت
دارای تاییدیه وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشک بر خلاف ژل های موجود بازار این محصول علاوه بر اسکن اکوگرافی و سونوگرافی زنان زایمان و داپلر و، نوار مغر نوار قلب و ، فیزیوتراپی تست نوار عضلانی، لیزر درمانی نیز مورد استفاده قرار می

پاسخ دهید